Erebos ve filmu!

Můj příběh
Můj příběh

Erebos si zahrál ve filmu! Je to tak, o Erebos drink projevili zájem už i filmaři a objeví se tak v připravovaném snímku Můj Příběh. Tento film by se v kinech měl objevit v lednu roku 2020. Můj příběh je film natočený podle knižní předlohy české spisovatelky Zory Castillo.

Můj příběh vypráví o nadějné baletce, která kvůli osudové lásce rezignuje na svou kariéru. Místo toho ovšem ztratí úplně vše, a tak se vydá hledat nový smysl života. Společně se svou tetou a kamarádkami zakotví na Moravě, kde se pokusí najít nový smysl života. Společníkem v těžkých životních chvílích je pro hlavní hrdinku také Erebos.

Pokud se na film budete dívat skutečně pozorně, neunikne vám, že párkrát se ve snímku objeví i Erebos. Hlavní postavy Erebos v několika záběrech popíjí. Asi příliš nepřekvapí, že od herců a ze štábu máme nadšené reakce. Z Erebosu totiž byli nadšení a my jsme tak získali velmi významné spotřebitele. :-)

Jsme moc rádi, že si Erebos mohl zahrát ve svém prvním filmu a jsme přesvědčení o tom, že ani zdaleka nešlo o poslední. Erebos zkrátka bude na různých místech k vidění stále častěji!