Jsme na Rohlíku!

Rohlik.cz
Rohlik.cz

Erebos je na Rohlíku! Ve 3 variantách - Original, Fresh a Bitter.

Může totiž nastat situace, kdy akutní dodání Erebosu může být otázka dobrého či špatného dne. A co je na tomto světe důležitější, než mít dobrý den. A pokud přitom ani nebudete chtít z domu, může to vyřešit minimálně dva vaše problémy. Rohlík.cz již totiž rozváží mimo Prahu i v Brně, Ostravě, Olomouci, Zlínu, Liberci, Ústí, Pardubících, Hradci Králové nebo taky v Plzni. Tedy tam všude si můžete objednat Erebos společně s dalším nákupem a nemusíte přitom čekat na svůj košík (psáno 21.11.2020, kdy PES zlověstně vrčí).

Rohlík.cz závoz

Rohlík Energy

Erebos na Rohlík.cz

Další novinkou je však také zalistování nového unikátního produktu Herbal Ice Tea neboli bylinný ledový čaj, který je také z naší dílny White. Jedná se o za studena louhovanný bylinný čaj z máty, ibišku, heřmánku a kopřivy a slazený pouze medem (2,7 g/100ml). A balený je v 3 litrovém bag in boxu. Tento nový craftový, tedy řemeslný, produkt ještě nemá ani svůj web a najdete také právě na Rohlíku.

Jedná se o produkt, jehož síla je v jeho jednoduchosti. Farmářský obsah, zabalený do prostého kartónového obalu, plní svůj účel při zahnání žízně něčím zdravým a osvěžujícím. K jeho výrobě je použito maximum surovin z místních zdrojů.

Viz složení: výluh z bylin (voda, kopřiva, heřmánek, máta, ibišek), citronová šťáva, včelí med.

Herbal Ice Tea

HERBAL ICE TEA NA ROHLÍK.CZ