Toronto

Toronto
Toronto

Erebos se vydal do světa. V květnu jsme se ukázali na největším severoamerickém potravinářském veletrhu SIAL Canada v Torontu. Dalekou cestu za oceán jsme se rozhodli absolvovat, abychom si ověřili, zda Erebos bude chutnat také Kanaďanům a Američanům. A výsledek?  Lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Návštěvníci veletrhu si Erebos nemohli vynachválit. Jeden z nich dokonce prohlásil, že toto by se mělo prodávat všude.

Netajíme se ambicemi více proniknout na severoamerické trhy. Konkrétně Spojené státy jsou pro nás totiž obrovskou výzvou. Tento trh skrývá obrovský potenciál. USA je aktuálně největším světovým konzumentem energy drinků. Každý rok se jich zde prodá za neuvěřitelných 21 miliard dolarů. Pro výrobce klasických energy drinků je tedy Amerika zlatý důl. Co když ale i zde lidí touží po alternativách?

Touha po zdravějším životním stylu je totiž patrná napříč světem, USA a Kanadu nevyjímaje. Proto bychom chtěli i zde ukázat, že energetické nápoje mají alternativu a kofeinový nápoj jde vyrobit také přirozeným louhováním bylinné směsi.

Abychom pravdu řekli, docela nás na veletrhu SIAL překvapilo, že jsme nenarazili na téměř žádnou konkurenci. Jak ale ukázaly reakce návštěvníků, zájem o přírodní energetický nápoj je zde obrovský. Důkazem tohoto tvrzení je uzavření několika nových spoluprací a navázání cenných kontaktů. Nadšené reakce přichází kromě Kanady také ze slunné Kalifornie. Máme zde totiž partnera, kterému se Erebos tak zalíbil, že jej začal tam prodávat.

Za všechny tyto pozitivní zprávy a reakce jsme neuvěřitelně vděční. Budeme dělat všechno proto, aby Erebos i nadále zůstával minimálně stejně skvělým produktem. Doufáme také, že Erebos a další poctivé české produkty budeme ve světě vídat stále častěji.