Erebos zachutnal diplomatům

Berlín
Berlín

Erebos se po nějaké době opět vydal do světa. Měli jsme totiž příležitost prezentovat se na akci připravené Maďarskou ambasádou v Berlíně, kde se sešli zástupci několika zemí, které zde prezentovaly své produkty. V rámci Klubu agrárních diplomatů jsme měli tu čest, abychom za Českou republiku ukázali náš Erebos drink.

Na akci pro diplomaty bylo přítomno 15 zemí. Kromě České republiky například také Francie, USA nebo Nový Zéland. Každá z těchto zemí přivezla několik málo výrobců, kteří zaměstnancům ambasád ukázali produkty svých domovin. Na akci jsme se dostali díky České ambasádě. Měli jsme tak tu čest stát po boku světově proslulého pivovaru Budějovický Budvar a ukázat světu náš výtvor.

A reakce? Snad už ani nepřekvapí, že byly nadšené. Náš drink totiž hostům zachutnal a my jsme tak sklidili další nadšené ohlasy a posbírali mimořádně cenné kontakty. Diplomaté nám vypili celkem asi 150 drinků. Pokud však budou Erebos prezentovat ve svých zemích, jak slíbili, vůbec nám to nevadí.

„Tohle mi moc chutná. Přál bych si, aby tento drink bylo možné koupit i v mé zemi. Zkusím Erebos prezentovat několika mým partnerům, třeba se uchytí u i nás ve Francii,“ prozradil nám jeden z francouzských diplomatů.